LiveJasmin

Jasně červený web LiveJasmin nabízí své služby od roku 2001 a již od svého začátku patří mezi nejpopulárnější značky v zábavním průmyslu pro dospělé. LiveJasmin je profilován jako elitní live chat s vysokými nároky na profesionalitu modelek i kvalitu vysílání. Zároveň má nejpřísnější pravidla, které striktně vyžaduje. Odměnou modelkám nabízí velice solventní obecenstvo, které se nezdráhá utrácet astronomické částky.

Sex kamery LiveJasmin
LiveJasmin logo
Live chat:
LiveJasmin
Detail programu:
ZDE
Centrum informací:
ZDE
Rok založení:
2001
Počet webkamer online:
1000+
Hlavní kategorie:
ženy, páry, muži, trans
Modelčin podíl:
30 - 80%
Měna:
1 kredit = $1 = 22 Kč (dle kurzu)
Ceny:
1 min. privátní show: $0,98 - $9,99 (nastavuje vystupující)
Freechat:
bez nahoty
Dýška:
Ano (Překvapení)
Interaktivní hračky:
Ano
Mobilní aplikace:
Ano
Ochrana před reklamacemi:
Ne
Ochrana před kradeží obsahu (DMCA):
Ano
Výplata:
2 x měsíčně / min. 100 USD
Výběr peněz:
Paxum
ePayService
WebMoney
bankovní převod

Práce na live chatu LiveJasmin

Chat LiveJasmin je platforma vhodná spíš pro zkušené modelky, které se považují za profesionálky. Při registraci je posuzován vzhled samotné modelky, design místnosti, ze které se bude vysílat a technická kvalita streamu. Pro modelky, které tyto vysoké požadavky nesplní je určena kategorie Amatérů, která je však na webu spíš upozaděna a má jen okrajovou návštěvnost a také jen fixní 30% podíl na zisku. Pro začínající modelky, které se zde hodlají vypracovat a svou show posunout mezi elitu, je to možnost, při které nebudou muset měnit prostředí. Nejlepší alternativa pro začínající modelky je chat BnongaCams.

LiveJasmin má odlišnou filosofii a koncept než většina konkurenčních chatů. Účinkování je zde proto v mnohém odlišné. Nejvýznamnějším rozdílem je zde skutečnost, že nahota je povolená až po zaplacení - tedy v jen v privátních show. Na free chatu je striktně zakázána ve všech kategoriích. Další odlišností jsou samotné kategorie, ve kterých bude modelka svou show nabízet. Každá kategorie má svá vlastní pravidla. Existují kategorie s povolenou nahotou i kategorie, kde je zakázáno vystupovat nahá nebo jen ve spodním prádle. Takové kategorie vyžadují skvělou angličtinu a schopnost konverzovat a flirtovat na úrovni.

  • Nahá kategorie - nejpočetnější, nahota povolena jen v privátních show
  • Celebrity - kategorie internetových celebrit, bez nahoty
  • Hot flirt - jen flirtování a svádění, zakázáno spodní prádlo a nahota
  • Amatér - kategorie pro vysílání pro "neprofesionály", co neprošli úvodním testem

Mezi běžnými návštěvníky chatu se na LiveJasmin pohybuje i spousta administrátorů, kteří neustále dohlíží na modelky a hlídají, zda nějak neporušují pravidla. Za nedodržování pravidel modelkám hrozí srážky peněz nebo vyhození z chatu.

Každé online vysílání na LiveJasmin začíná na free chatu. Jde o veřejnou místnost, kterou může sledovat každý návštěvník webu. V něm se nesmíte svléknout a je tu zakázáno jakékoliv sexuálně explicitní chování. Vlastní erotická show začíná až po pozvání k soukromé show.

Krom soukromého chatu na LiveJasmin existuje i VIP chat, což je vlastně obdoba skupinových chatů na jiných serverech. Modelka určí cenu, minimální počet účastníků a nastaví odpočítávání. Dojde-li k naplnění podmínek ve vyhrazeném čase, show začíná. V opačném případě, se divákům vrátí peníze.

Zcela unikátní vlastností na LiveJasmin jsou tzv. Video Calls. Uživatelé přes speciální aplikaci mohou modelkám kdykoliv (i offline) zavolat přes video chat. Tuto exkluzivní možnost komunikace musí samozřejmě modelka na svém účtu povolit a obvykle si za ni pak účtují několikasetkorunové částky za minutu.

Každý nově registrovaný vystupující začíná v tzv. Promo období. V něm je cena za minutu show fixně nastavena na $0,98 a skončí po 12 hodinách ve free chatu nebo 4,5 hod. v placeném soukromém chatu. Cílem období je rychlé získání zkušeností. Až po skončení promo období je možno nastavit si vlastní cenu. Velká většina modelek používá sazbu od $2 - $4 za minutu.

LiveJasmin má pro modelky vyvinutý propracovaný vlastní software k vysílání a obsluhování účtu. JasminCam je software pro počítače Windows a Mac, MC messenger pro komunikaci z mobilu, dostupný pro telefony Android i Apple. Oboje jsou uživatelsky velice příjemně navrženy a jejich používání je intuitivní. LiveJasmin lze také používat bez instalace softwaru, přes webový prohlížeč.

Procentní podíl po skončení promo období, který modelce na live chatu LiveJasmin připadne závisí na částce, kterou s ní v daném období (14 dní) členové utratí. Čím větší je to částka, tím větší je i procento pro modelku. Podíl z výdělku je odstupňován do 9 úrovní podle modelu:

ÚroveňVýdělek za obdobíModelčin podíl
1do $25030%
2od $250 do $50035%
3od $500 do $1 00040%
4od $1 000 do $2 00045%
5od $2 000 do $4 00050%
6od $4 000 do $8 00060%
7od $8 000 do $15 00065%
8od $15 000 do $30 00070%
9nad $30 00080%

Anonymitu a bezpečnost vystupujícího v zemi původu zajišťuje geoblokace uživatelů (až 3 země) a možnost případnou kopii videa z vysílání nahlásit administrátorům přes DMCA formulář, kteří se postarají o zbytek za vás.

Prorazit a vydělávat na LiveJasmin není snadné jako na konkurenčních sex chatech. Abyste získali přístup ke všem možnostem a funkcím, které LiveJasmin nabízí, budete si muset pořídit slušnou webkameru, vybavit místnost, pracovat na svém vzhledu a nastudovat hodně návodů a postupů. Vše by mělo na konci vypadat na perfektně. Dalším požadavkem je angličtina na velice slušné úrovni. Jedině tak lze na LiveJasmin vydělávat spousty peněz. Cam girls, které na LiveJasmin uspěly mají z modelingu před webkamerou na svém kontě přes milion dolarů! Mezi vážené uživatele LiveJasmin patří také nejbohatší lidé na světě, pro které není problém s oblíbenými dívkami utrácet i desetitisíce dolarů týdně.