Ochrana soukromí modelek

Livechat není seznamka, proto je ochrana soukromí modelek prioritou na každém serveru. Chaty striktně dbají na to, aby interakce mezi modelkami a diváky zůstala jen na internetu. Uživatelé modelky znají pouze pod přezdívkou a jakékoliv předávání/požadování osobních údajů je obvykle proti pravidlům a je trestáno zrušením účtu. Mezi základní ochranu každé cam girl patří možnost nastavit si (až několik) zemí, ve kterých show nebude dostupná a diváci ji zde nemohou sledovat. Modelka tak může zůstat v utajení před rodinou i přáteli. 

Ochrana soukromí

Nikdo nemusí nic vědět

Ochrana soukromí vystupujících je jednou ze základních priorit, který každý chat musí zajistit. Všechny live chaty soukromí vystupujících modelek bedlivě střeží a své modelky maximálně chrání.

V nastavení účtu je možné zakázat určité země, např. pro diváky z České republiky a Slovenska může být váš chat zcela blokován. Nikdo z vašeho okolí se tak nedozví, že jste modelkou na erotickém chatu. Vaše pravá identita není nikde zveřejněna. Vystupujete pod přezdívkou - uměleckým jménem.

Občas však také při práci na livechatu narazíte i na nepříjemné návštěvníky, kteří se vás budou snažit slovně napadat, urážet či jinak obtěžovat. Takového návštěvníka můžete jedním kliknutím vyhodit ze své místnosti a trvale mu zakázat přístup do své místnosti.

Samotný livechat na vás nic neřekne, nicméně to neznamená, že vy nemusíte držet jazyk za zuby. Pokud si skutečně chcete soukromí hlídat, nesdělujte informace o práci na erotickém chatu ani nejlepší kamarádce. Věřte, že vaše výdělky vám může nejbližší okolí začít závidět. Když si vše necháte pro sebe, máte jistotu, že vás lidé nebudou řešit.

Opatrnost je na místě také při samotném vysílání živé show. Nesdělujte divákům příliš osobní informace a v prostoru, kde natáčíte, mějte vždy dostatek soukromí. Pokud máte spolubydlící, je vhodné mít zamčené dveře. Jedině to je garancí, že vám do místnosti nevběhne znenadání někdo jiný. Pokud je vám vidět do oken, vhodným doporučením jsou žaluzie nebo závěs. Soukromá show je soukromá show.

Jak si jako cam girl udržet soukromí?

Práce cam girl není nijak nebezpečná, pokud si dostatečně hlídáte své soukromí. Jakkoliv se může zdát váš zákazník přes livechat příjemný a sympatický, nikdy nevíte, jaký je doopravdy. A proto je dobré si své soukromí hlídat tak, aby vaši klienti nikdy nepřišli na vaše pravé jméno nebo dokonce adresu. Na co si dát v dnešním světě, kdy o nás internet prozradí více, než bychom chtěli, pozor?

Pohled z okna

Nikdy nevíte, zda od vás váš klient sedí stovky kilometrů, nebo jen pár desítek metrů v bytě naproti. I to se může stát. Nikdy tedy kameru nenechte mířit na vaše okno. I pouhý výhled na městkou radnici může snadno prozradit, kde bydlíte.

Pozor na poštu

Camgirl si často kromě peněz, které získají za live show, vydělávají třeba i prodejem svého spodního prádla fanouškům. Na tom samozřejmě není nic špatného a je to i skvělá příležitost, jak zákazníkům udělat radost. Jenže zasílání balíčků má jeden háček –  prozradí, v jakém městě bydlíte. Pro přijímání i odesílání je proto užitečné si na poště zřídit P.O. BOX místo své reálné adresy.

Zapovězený Facebook

Právě jste dala na Facebook dokonalou fotku z dovolené a napadlo vás: „Wow, ta fotka by se mohla líbit i klientům na livechatu!“ Ne, za žádných okolností jim ji neposílejte. Cesta k vašemu skutečnému facebookovému profilu by se pak pro mnohé z nich stala velmi snadnou a díky tomu by pak o vás mohli zjistit více, než je vhodné a bezpečné. Raději si pro účely live chatu na všech používaných sociálních sítích zřiďte úplně nové profily, které můžete skvěle využívat k propagaci své identity cam girl. Nijak je nespojujte se svými reálnými profily.

Imaginární vztah

S mnohými diváky se možná začnete „vídat“ denně. To pak může začít připomínat jakýsi vztah a snadno zabřednete do všedních hovorů. Nikdy však svým zákazníkům nevyprávějte o své rodině, přátelích a ani kulturních akcích, které jste navštívila atp. Jeho zájem totiž může být jen fíglem k tomu zjistit o vás vše a najít vás a každá zdánlivě nevinná informace se může stát velkou chybou.

Show bez obličeje

Show na live chatu lze vykonávat i bez ukazování obličeje nebo se obličejem zakrytým škraboškou nebo maskou. Existují modelky, které takto anonymně vystupují roky a patří mezi velmi úspěšné.

Vysílání pro české publikum

Jinou možností jak pojmout své působení na live chatu je naopak zaměřit se na české diváky. Je to příležitost pro modelky, které nepotřebují zůstat v utajení nebo chtějí komunikovat převážně v rodném jazyce. Každý populárnější sex chat totiž navštěvují také desetitisíce českých uživatelů, kteří uvítají možnost flirtovat a užívat si ve své rodné řeči.

A protože drtivá většina českých modelek o české publikum nestojí, je zde minimální konkurence, která vám zaručí, že nebudete mít nouzi o zájem diváků. Alespoň ze strany těch českých.

Pakliže se rozhodnete zvolit tuto cestu, v administraci chatu neblokujte své vysílání do České republiky. Českým divákům se u náhledu vaší live show bude obvykle zobrazovat česká vlaječka, která zaručeně přitáhne jejich pozornost.