Náplň práce modelky na chatu

Modelky na live chatech streamují autoerotické show přes webkameru platícím divákům z celého světa. Modelka na zvoleném chatu pravidelně vysílá svou erotickou show, buduje si své jméno a fanklub věrných zákazníků. Principy podobné vybudování úspěšného kanálu na YouTube. Rozdíl je kromě obsahu i ve formě monetizace. Tady je přehled způsobů jak jsou modelky za práci na live chatu odměňovány.

Sex chat práce online

Co je live chat

Erotický live chat (někdy též sex chat, video chat nebo sexkamery) funguje na velmi jednoduchém a ověřeném principu. Nejedná se o žádnou novinku posledních dní, nicméně jeho popularita každým rokem roste a točí se zde miliardy dolarů. Vysvětlení je jednoduché. Pro ženy se jedná o velmi zajímavou formu výdělku a pro muže přináší extrémně vzrušující zábavu online, které lze stěží odolat!

Livechat je živý stream s přenosem videa a zvuku. Jde vlastně o internetový přímý přenos z vašeho pokoje k divákům po celém světě. V základu se příliš neliší od většiny komunikačních aplikací, které používáme pro běžný chat. Hlavním rozdílem je obsah. Jakmile zapnete webkameru, stává se vaším úkolem bavit diváky (zejména) z řad mužů, kteří touží vidět sexy dívkuFlirtujete, lákáte a svádíte diváky, aby s vámi začali utrácet. Je pouze na vás, jak moc se vám podaří zaujmout vaše diváky a kolik z nich přesvědčíte k tomu, aby zaplatili za další gradování show.

Co modelka na live chatu dělá

Live chat je především erotická zábava. Úkolem modelek je zaujmout, být co nejvíc sexy, gradovat sexuální vzrušení ve své místnosti a u diváků vzbudit pocit neodolatelnosti.

Většina live show začíná na posteli v sexy prádle. Modelka nechává vyniknout své přednosti, ukazuje svou chuť na sex a co vše může být dál za peníze. Práce na chatu předpokládá nahotu, autoerotiku a v případě párů i sex naživo.

Jak vydělávat na chatu online

Existuje více možností jakými způsoby diváci modelkám za svá vystoupení platí. Peníze od diváků mohou sloužit jako motivace, odměna, poděkování nebo vstupenka na show. Všechny možnosti lze v administraci snadno nastavit.

Na různých chatech se možnosti vydělávání mohou trochu lišit, stejně tak ne každý server musí vždy podporovat všechny uvedené možnosti. Zde je přehled principů, jak uživatelé live chatu modelky za show mohou odměnit.

Veřejný chat (free chat)

Pokaždé, když se modelka připojí online začíná obvykle svou show na free chatu. Tento veřejný chat je přístupný všem návštěvníkům z modelkou povolených zemí a náhled vysílání se zobrazuje mezi náhledy ostatních vystupujících online. Ačkoliv to tak podle názvu nevypadá, na free chatu se dá vydělávat mnohem víc peněz, než při privátní show. Pro většinu úspěšných modelek tak jsou výdělky z free chatu stěžejní a tvoří většinu jejich příjmů.

Free chat je zdarma a mohou ho sledovat stovky až tisíce návštěvníků současně. Proto je zde však velká šance najít mezi nimi diváky, které se modelce podaří vtáhnout do děje a přimět je zaplatit za pokračování a další gradování show.

Goals (cena za mety)

Jenda z nejoblíbenějších možností vydělávaní na live chatu. Způsob, kdy vystupující předem definuje seznam postupných met a jejich cenu, které po dosažení modelka předvede. Seznam cílů vypadá např. nějak takto: 100 tk podprsenka dolů, 250 tk kalhotky dolů, 500 tk masturbace, 1000 tk orgasmus a znovu. Všechny příhozy od diváků se sčítají a po dosažení cíle ten modelka splní. Diváci se vlastně společně svými příhozy na show skládají. Předností tohoto principu je, že jednotlivce show nestojí moc a modelka dostane co požaduje.

Tip menu (ceník úkonů)

Další velmi populární způsob výdělku na free chatu je Tip menu. Jde o seznam úkonů, které je vystupující ochotna ve své show předvádět a ceny za ně. Menu se pak automaticky opakuje v chatu a kdykoliv pak návštěvníci přihodí částku, která odpovídá některé položce v menu, modelka ji vyplní.

Kontrola vibrátoru

Jestliže si modelka pořídí jednu z interaktivních erotických hraček, může za peníze přenechat její ovládání návštěvníkům své místnosti. Předem si v administraci vytvoří speciální menu s dobou, intenzitou, vzorem vibrování a cenou. Kdykoliv divák přihodí částku odpovídající podmínkám, modelčin vibrátor se automaticky na danou dobu rozvibruje. Všechny další požadavky se automaticky řadí do fronty za sebe. Jde o populární způsob interakce, protože nabízí unikátní pocit vzrušení a propojení s modelkou. Pro modelku je to možnost extra příjmů, která může tvořit podstatnou část jejich celkových výdělků na live chatu.

Ticket show (vstupenky na show)

Další možnost jak vydělávat na chatu je přes prodej vstupenek na show. Své diváky na free chatu se modelka snaží nalákat na vyvrcholení show, které však uvidí jen se zakoupenou vstupenkou. Je možné nastavit cenu vstupenky, minimální počet vstupenek, případně odpočítávání času do začátku Ticket show. Po zahájení show v místnosti zůstanou jen diváci se vstupenkou, ostatním se chat vypne a nadále nemohou pokračovat ve sledování.

Private show (soukromá show)

Každý registrovaný návštěvník chatu s dostatečným kreditem na svém účtu může obvykle modelku požádat o soukromou show. Tu modelka může přijmout, ale i odmítnout. Za privátní chat divák platí předem stanovenou částku za minutu a na oplátku dostane exkluzivní možnost režírovat co chce od modelky vidět (samozřejmě v mezích předem určených vystupující modelkou).

Group show (skupinová show)

Soukromá show pro několik diváků současně je skupinová show. Pro diváky bývá obvykle levnější, než privátní show vyhrazená pro jednoho člena. Všichni zúčastnění diváci mohou s modelkou komunikovat a vyslovovat svá přání. Ve výsledku je tento typ show výhodnější pro publikum i vystupující.

Voyeur show (špehování cizí show)

Každý registrovaný člen může cizí privátní show skrytě špehovat. Během toho nemůže psát do chatu, ani jinak komunikovat a show ovlivňovat. Cena za tuto možnost bývá několikanásobně nižší než za privátní show, proto je u určitých diváků oblíbená.

Cam 2 cam (c2c)

Cam 2 cam je extra zpoplatněná možnost obousměrného chatu, kdy i modelka sleduje divákův stream z jeho webkamery. Možnost využívají hlavně uživatelé z řad exhibicionistů a pravidelných diváků. Tato prémiová služba bývá dostupná výhradně během privátních show.

Další možnosti výdělku

Většina chatů modelkám umožňuje i další způsoby výdělku. Jsou to například i offline možnosti inkasovat peníze za dárky ze seznamu přání, prodej fotek a videí, nahrávání show, případně i prodej kalhotek nebo kontaktů na snapchat atp.

Další možností jak zvýšit výdělky na chatu jsou různé bonusové a motivační soutěže pro vystupující modelky. Pro nejaktivnější a divácky nejoblíbenější camgirls provozovatelé připravují pravidelné soutěže o peněžité prémie v hodnotě desetitisíců dolarů týdně.

Jak vidíte, způsobů jak na live chatu vydělávat je poměrně dost. Každé modelce se osvědčí něco jiného. Je proto dobré alespoň ze začátku zkoušet a experimentovat. Jen tak objevíte, který způsob vám bude nejvíce vyhovovat a jak si na kterém chatu vyděláte nejvíce peněz.