Kolik si lze vydělat na live chatu?

Příjmy z live chatu jsou přímo závislé na nasazení a iniciativě modelky. Po několika měsících pravidelného vystupování mohou dosáhnout i statisícových částek měsíčně, ale také nemusí. První týdny jsou klíčové. Každý chat obvykle věnuje nově registrovaným vystupujícím víc prostoru než ostatním a lépe je propaguje. Je proto důležité toto období maximálně využít, trávit online co nejvíce. Zorientovat se v novém prostředí, posbírat zkušenosti a co nejvíce fanoušků.

Výdělek na livechatu

Výdělky před webkamerou

Práce na live chatu má celou řadu výhod, ale ve výsledku jsou vždy nejdůležitější čísla. Doopravdy vám zde nebudeme psát o tom, jak si už během prvního týdne vyděláte statisíce za pár minut chatování. Reálné výdělky jsou však stále velmi zajímavé a v delším časovém období se mohou vyšplhat k šestimístným částkám, o kterých si většina populace může nechat pouze zdát. 

Měsíční výdělek ovlivňuje celá řada faktorů. Mezi ty nejvýraznější patří pochopitelně čas, který livechatu věnujete. Pravidelnost vašeho účinkování, kvalita streamu a popularita vás samotné je velmi důležitá. Z těchto faktorů je každému vystupujícímu počítáno tzv. Camscore, podle kterého se určuje popularita a pořadí modelek při zobrazování. Vyšší Camscore znamená lepší pozici na serveru a lepší přísun diváků.

Pravidelných chatováním není problém po nějaké době dosáhnout na 500 - 1000 Kč za hodinu. Některé dny mohou být horší, jiné naopak výrazně lepší. Kolik si vyděláte za měsíc? To už je velmi jednoduchá rovnice, kterou si můžete sama spočítat. Už během prvního měsíce aktivního vysílání si dokážete vydělat víc než průměrný plat v České republice.

Konkrétní příklad

Modelka z úvodního obrázku pochází z bývalého sovětského svazu, na chatu je nováčkem a její show je mezi ostatními průměr. Je jí přes 40 let, kromě interaktivní erotické hračky nemá žádné speciální vybavení - nepoužívá HD kameru, anglicky téměř neumí.  Na live chatu tráví 2 - 4 hodiny denně, se svými diváky snídá, koupe se, uklízí, nakupuje... Je online každou volnou chvíli, kdy může. Erotickou show předvádí 2 - 3x za den. Několikrát za měsíc si dá pauzu a na chat se vůbec nepřipojuje.

Půl roku od registracefanklub 3 tisíc diváků a pravidelným vysíláním si dokáže přivydělávat 3 000 USD každý měsíc a její měsíční výdělky pořád rostou. V českých korunách to odpovídá 2 000 - 3 000 Kč denně, za měsíc 60 000 - 70 000 Kč.

Kolik vydělávají legendární camgirls?

I mezi camgirls jsou celebrity a legendy, které mají statisíce fanoušků a pravidelných diváků. Díky vysokému zájmu o jejich show si mohou dovolit nastavit vyšší ceny a vydělávat ještě víc. Jejich příjmy jsou opravdu pohádkové. Třebaže jste nyní na začátku cesty, máte také šanci vypracovat se mezi elitu. 

Všechny opravdu úspěšné ženy na chatu spojuje velký hlad po úspěchu a obětování nemalého množství času do vybudování vlastního profilu. Z chatování si udělaly práci na plný úvazek, sledují zpětnou vazbu diváků, neustále se snaží zlepšovat privátní show a kvalitu celého vysílání. Přemýšlí nad tím, co dalšího mohou mužům nabídnout. Vydělané peníze investují nejen do vlastní spotřeby, ale také do rekvizit a prostředí, které na webkameře ukazují.

Do značné míry se jedná o formu podnikání na volné noze. Nejlepší camgirls jsou bez nadsázky byznysmenky s vizí a strategií, jak díky livechatu vydělávat ohromné peníze. Každá z nich však byla v minulosti v pozici, ve které se nyní nacházíte vy. Chcete se přidat do klubu úspěšných? Do klubu Million Dollar Babies?

Na každém chatu jsou top modelky, které si za dobu jejich účinkování vydělaly více než 1 milion dolarů. Tzv. klub Million Dollar Babies je důkazem toho, že zaplatit z peněz vydělaných live chatem například dům není fikce, ale realita. Na počátku má každá žena stejné podmínky a předpoklady. Je na vás, jak příležitost využijete a jak moc velké cíle máte. Sledujte oblíbené camgirls a inspirujte se. 

Počítání s Tokeny

Každý chat používá k odměňování vystupujících vlastní měnu, kterou si registrovaní diváci kdykoliv mohou nakoupit kreditní kartou. Nejčastěji jde o tzv. tokeny (angl. žetony). Obvykle hodnota 1 Tokenu odpovídá 5 centům tzn. 1 Kč. Ve skutečnosti je to podle kurzu trochu víc, ale ke zjednodušení počítání výplaty modelek lze poměr hodnot brát, že 1 tk odpovídá 1 Kč ve výdělku.

Ve skutečnosti diváky při nákupu Token v průměru vyjde na 10 centů (1 USD = 10 tk). Půlka ale náleží samotnému live chatu. Provozovatel se obvykle s modelkou dělí o příjem v poměru 50% na 50%.

Je užitečné si zapamatovat, že modelce připadne každý druhý vydělaný token a že jeho hodnota na většině serverech odpovídá přibližně 1+ Kč.

Výplata peněz

Své vydělané peníze můžete kdykoliv v reálném čase sledovat po přihlášení v administraci svého účtu. Po dosažení minimální částky (obvykle 50 USD) vám budou několikrát do měsíce (u BongaCams každý týden) automaticky vypláceny do jedné z mnoha virtuálních peněženek, které máte na výběr. Odsud si peníze můžete nechat převést na svůj bankovní účet, nebo je zde ponechat a utrácet je přímo odsud. Standardně si lze totiž k účtu virtuální peněženky nechat poslat i kreditní kartu a tu bez problému používat k platbám.