BongaCams

Live chat BongaCams je v současnosti dost možná nejlepší místo, kde má začínající modelka největší šance úspěšně rozjet svoji kariéru. I přes to, že web patří mezi vůbec nejpopulárnější chaty na světě, je zde poměr návštěvnosti k počtu vystupujících modelek velice příznivý. Šance na prosazení se mezi elitu jsou tak zde velmi dobré.

Sex kamery BongaCams
BongaCams logo
Live chat:
BongaCams
Detail programu:
ZDE
Centrum informací:
ZDE
Rok založení:
2012
Počet webkamer online:
2000 - 4000
Hlavní kategorie:
ženy, páry, muži, trans
Modelčin podíl:
50%
Měna:
1 Token = 2+ Kč (dle kurzu)
Ceny:
Skupinový chat: 30 tokenů / minuta
Soukromý chat: 60 tokenů / minuta
Plně soukromý chat: 90 tokenů / minuta
Voyeur/SPY chat: 15 tokenů / minuta
Freechat:
plně explicitní
Dýška:
Ano
Interaktivní hračky:
Ano
Mobilní aplikace:
Ano
Ochrana před reklamacemi:
Ano
Ochrana před kradeží obsahu (DMCA):
Ano
Výplata:
4 x měsíčně / min. 50 USD
Výběr peněz:
Paxum (bez poplatků)
ePayService (bez poplatků)
WebMoney (3% poplatek)
cryptoměny: Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, Ripple (1.5% poplatek).

Práce na live chatu BongaCams

BongaCams je evropský chat s převážnou většinou evropských vystupujících. Patří mezi nejpopulárnější weby na světě vůbec a každý den ho navštěvují miliony diváků. Platí za nejvíc inovativní a progresivní ve svém oboru, za což chat BongaCams posbíral množství ocenění.

Chat nemá speciální nároky na kvalitu vysílání ani zkušenosti cam girl - další z důvodů, proč kariéru před webkamerou začít právě zde. Zaregistrovat se a zkusit zde své štěstí může opravdu kdokoliv. Případné dotazy a potíže je nonstop připraven řešit početný tým podpory.

Registrace na chat je standardní, spolu s nastavením účtu a schválením administrátorem zabere asi půl hodinky. Věk a identita jsou ověřovány fotkou občanky a obličeje. Blokaci diváků z konkrétní země provedete v administraci na pár kliků.

Co nejdřív po registraci nezapomeňte nastavit svou profilovou stránku. Jen modelky s kompletně vyplněnou profilovou stránkou na BongaCams mají nárok na 50% podíl příjmů namísto původních 40%. Bude k tomu třeba:

  • Nahrát nejméně 5 fotek
  • Nahrát alespoň 1 video
  • Vyplnit rozvrh, kdy býváte online
  • Vyplnit svůj whishlist (seznam přání)
  • Nastavit vlastní pozadí profilové stránky
  • Vybrat vlastní font v chatu
  • Vyplnit seznam úkonů, které jste na webkameře ochotna předvádět

Každý vystupující je na BongaCams hodnocen tzv. indexem camscore. Podle něj se určuje popularita a webkamery se řadí na hlavní stránce. Aktivita na chatu vede k nárůstu Camscore, neaktivita naopak k poklesu. Je rozumné se tedy na chat zaregistrovat až ve chvíli, kdy budete opravdu připraveni vystupovat. V opačném případě neaktivní účet začne ztrácet hodnocení a dostat se zpět nahoru bude těžší.

Chat nabízí široké spektrum možností jak si zde vydělat - od dobrovolných dýšek na free (veřejném) chatu, přes několik úrovní privátních chatů, po různé hry a prodej videí. K automatizaci a usnadnění komunikace v chatu lze nastavit tzv. boty - programy, které v pravidelných intervalech zveřejňují např. ceník vaší show nebo např. info o průběžně dosažených cílech či automaticky poděkují za dýška.

Podpora interaktivních sexuálních hraček je na BongaCams také integrovaná. Jejich používáním během show můžete svůj příjem podstatně zvýšit, ze zkušeností ostatních klidně jednou tolik.

Modelkám BongaCams nabízí intuitivní a přehledné prostředí administrace, ze kterého zvládnete vysílat do půl hodiny. Live chat svým vystupujícím nabízí rovněž spousty motivačních a bonusových soutěží, ve kterých vyplácí téměř 2 mil. Kč každý týden. Od konkurence se také odlišuje unikátní ochranou před stornem plateb a reklamacemi. Peníze, které jednou vyděláte, vám navždy zůstanou! Unikátní je také jejich speciální mobilní aplikace, která vám umožní svou show vysílat odkudkoliv kde má mobil signál, např. z převlékací kabinky nebo z wc v práci. Vzrušení, kterému mnoho diváků neodolá!