Proč zkusit live chat?

Pro všechny odvážné a otevřené lidi, co mají chuť a čas zkusit práci v erotice je live chat bezpečná příležitost jak během několika měsíců z domova začít vydělávat opravdové peníze...

Důvody proč pracovat na sex chatu

Peníze

Hlavní motivací proč začít s prací na live chatu jsou beze sporu peníze. Statisícové příjmy nejsou plané sliby, i když k nim ze začátku povede dlouhá cesta, během níž je třeba se toho hodně nového naučit a pochopit. Live chat je obrovsky konkurenční prostředí a jako každá úspěšná modelka musíte mít neustále chuť na sobě pracovat, řešit překážky a průběžně se zlepšovat. S takovým přístupem se vám otevře cesta k pohádkovým příjmům a vaše vysněné auto, dům nebo jen finanční nezávislost se díky live chatu stanou skutečností.

Svoboda

Práce na chatu je zcela svobodná práce. Můžete ji dělat odkudkoliv, kdy budete chtít a jak dlouho budete chtít. Může to být vaše skvělá brigáda, přivýdělek nebo full-time job a váš hlavní příjem. Live chat lze dělat z domu i při cestování. Kde je internet a je možné se připojit, můžete dělat live chat! Na chatu každý pracuje na vlastní pěst, není zde žádný otravný šéf nebo nadřízený. Jedinému komu se budete zodpovídat, bude vaše výplata.

Zábava

Ve kterém jiném zaměstnání můžete strávit celou pracovní dobu v posteli a dostávat zaplaceno za to, že jste krásná? Na chatu budou vaší pracovní náplní především zábava, flirtsvádění a přijímání komplimentů a milých slov i vzrušení provázené bezpočtem orgasmů za den.

Šance pro všechny

Vůbec nevadí, že nemáte vzhled ani míry modelky. Naopak! Každá žena je pro mnoho mužů krásná i se svými domnělými nedostatky a určitě i na chatu najde své obdivovatele. Popularita live chatů je založena především na autentičnosti, přirozenosti a možnosti volby. Mnozí uživatelé internetu už nechtějí sledovat další nepřirozenou a aranžovanou erotiku, kterou je internet přesycen.

Před webkamerou se mohou úspěšně živit nejen ženy, i když tato kategorie je u návštěvníků zdaleka nejoblíbenější. Live chat má speciální kategorie i pro muže, transsexuály, gaye i lesby. Mezi oblíbené kategorie patří také kategorie párů a různé sexuální fetiše. Takže jestli máte nějakou tu legální libůstku, rozhodně ji netajte před svými diváky!

Na sex chatu může zkusit své štěstí opravdu každý. Stačí mít dostatek odvahy a udělat první krok. Peníze, které lze před webkamerou vydělat, mají potenciál vám kompletně změnit život.

Přemýšlíte o práci před webkamerou?

Rozhodnout se pro livechat nemusí být vždy jednoduché. Mezi hlavní překážky patří reakce partnera a rodiny, stydlivost, obavy z diváků erotického chatu a strach z neznámého. Za většinou z těchto překážek stojí pouze nedostatek informací, a proto jste na těchto stránkách. Shrnutí všech podstatných informací včetně kladů a záporů livechatu vám pomůže rozhodnout se správně.

Uvažovat o livechatu začíná většina žen, když nejsou spokojené se svými příjmy. Hledají na internetu a obvykle si zakusí nějakou špatnou zkušenost s nabídkami práce na doma a dalšími lživými inzeráty, které slibují statisíce bez práce. Často snadno a rychle. Erotický chat je cestou k vysokým výdělkům, ale rozhodně ne bez obětování vlastního času a energie. Pokud jste na toto připravena, máte velký náskok a předpoklady udělat si z livechatu práci, která vám vydělá opravdu krásné peníze.

Výdělky z livechatu jsou řádově mnohem vyšší než při natáčení pro erotické produkce. Ty v dnešní době nárazově nabízí ženám pouze několik tisíc za focení a natáčení, honoráře za různé castingy jsou pak do 5 000 Kč. Asi není těžké shodnout se na tom, že osobní oběť za takovou částku rozhodně nestojí. Při troše píle a odhodlání vás několikatisícové příjmy na livechatu čekají každý den.

Jestli stále přemýšlíte nad tím, zda-li do livechatu tzv. jít, odpovězte si na důležitou otázku. Potřebujete si vydělat pouze jednorázově menší částku, nebo hledáte opravdu dlouhodobý příjem s možností dalšího růstu? V prvním případě pro vás erotický chat rozhodně není. Vydělat si jednorázově několik tisíc můžete na kdejaké brigádě v obchodním centru. Vysílat živě přes webkameru třikrát a pak to zabalit? To je hloupost a ztráta času. Nestihnete získat zkušenosti a ani se v novém prostředí zorientovat. Začátky až na výjimky vyžadují přípravu. Na erotickém chatu si musíte vybudovat obecenstvo a získat pravidelné fanoušky. To během pár hodin seznamování s tím, jak to při přenosech a soukromých show chodí, opravdu nezvládnete.

Jste-li však rozhodnuta najít si dlouhodobý příjem z domova a něco se naučit, je pro vás livechat perfektní volbou. Zkušenosti dělají získávání pravidelných diváků a tím pádem zvyšování příjmů snadnější. Čím déle se budete livechatu věnovat, tím více si vyděláte. Funguje to tak prakticky v každém zaměstání a v tomto případě je to stejné. Vysílat pravidelně a věnovat se livechatu delší dobu se vám vyplatí. To však neznamená, že nemůžete začít vydělávat na livechatu ihned. Stačí se rozhodnout a jít do toho! Ty nejlepší camgirls mají obrovskou popularitu a výdělky, které by jim mohl závidět nejeden top manažer s vysokou školou.

Jsem na to ta pravá?

Pochybovat o sobě je přirozená lidská vlastnost, a proto i vy možná přemýšlíte nad tím, zda-li jste pro práci modelky na live chatu ta pravá. Udělejte si kratičký test, který vám otevře oči. Obsahuje 3 nejpodstatnější otázky. Zjistíte, jak moc se na práci modelky před webkamerou hodíte.

Dokážete zaujmout?

Erotický chat není módní přehlídkou poslední kolekce značky Victoria's Secret, i když takový sexy outfit dokáže zázraky. Nemusíte mít míry modelky a už vůbec nemusíte být modrooká blondýnka po plastických operacích. Muži na livechatu mají pestrý vkus. Vydělávat si chatem mohou brunety, blondýnky, prsatky, drobné i obézní dívky, asijské a romské dívky. Doopravdy nemusíte zapadat do mediálního obrazu krásy lidského těla. Brzdou nejsou ani velké bradavky, výrazné stydké pysky, nadváha, vysoký věk a další zdroje mindráků. V ohromném množství diváků livechatu se vždy najde muž, pro kterého budete vzrušující.

Naopak pro livechat se nehodí ženy, které o sebe absolutně nepečují. Váš vzhled musí zaujmout, neodmítejte sexy oblečení a výraznější líčení. Vysílání je pro vás takovým virtuálním rande, na které se musíte připravit. Ve svém vlastním zájmu musíte umět muže zaujmout a být pro ně atraktivní. Hezké spodní prádlo, upravené vlasy a hezký make-up jsou základem.

Umíte být sexy?

Hodně začínajících žen si nedokáže představit, že před webkamerou všelijak tančí a svléká se. Vše je pouze o zkušenostech a schopnosti uvolnit se, která se dostaví s prvními pozitivními ohlasy mužů. Před webkamerou se můžete chovat zcela přirozeně. Některé modelky při živém chatu sedí a usmívají se, jiné tancují na oblíbené písničky či se hladí ve spodním prádle. Každému muži je sympatický jiný projev. Pro každého je sexy něco jiného.

Když budete na webkameře špatně vidět, budete odbíhat, hrát si s mobilem a nebudete divákům věnovat dostatečnou pozornost, sexy to rozhodně nebude. Stejně tak se vyvarujte tomu, abyste při livechatu dělala jiné povinnosti. Stále je to práce, třebaže často zábavná.

Umíte chlapa vzrušit?

Na druhé straně livechatu nesedí Superman, naopak je to úplně běžný muž s běžnými sexuálními fantaziemi a touhami. Navíc na erotický chat přišel s cílem bavit se, takže z půlky máte vyhráno. Každá žena má v sobě od přírody schopnost muže vzrušit. Což znamená, že vaše obavy jsou zbytečné. Nebojte se použít vaše zbraně a přednosti.

Se vzrušením mužů by mohl být problém, pokud je budete na chatu ignorovat. Před webkamerou se show věnujte na 100% a nedělejte věci, kterou obecně nejsou sexy. Asi se budete divit, ale některé dívky na erotickém chatu vystupují například nemocné a diví se, že smrkání a šťourání se v nose jim odhání diváky.

Výsledek testu

Chápete všechny výše uvedené důvody a odpovědi? Neprotestujete proti některému z tvrzení? V tom případě jste na livechat ta pravá! Nerozhoduje přirozený vzhled, věk ani chování. Když budete dodržovat několik základních pravidel a doporučení, nemůžete šlápnout vedle. Důležité je pochopit, kdo je divákem livechatu a co u modelky před kamerou hledá. Vše je následně pouze o tom, jak moc se chcete snažit.

Nechcete si vydělávat velké peníze a být pro muže na chatu atraktivní? V tom případě pro vás bude vhodnější jiné zaměstnání, dost možná zcela mimo erotický obor. Rozhodně není vhodné se přemáhat. Výsledkem by byl pouze váš stres a nepohodlí, kvůli kterému by se vám tak jako tak nepodařilo na chatu působit přirozeně.

Pročtěte si náš checklist jak na live chatu začít jako modelka.