Chaturbate

Americký sex chat Chaturbate patří mezi nejnavštěvovanější stránky na světě vůbec a pro vystupující modelky má tak velký potenciál vydělat si. Z tohoto důvodu je obrovsky populární i u vystupujících, což zvyšuje konkurenci a možnost prosadit se je zde o to složitější.

Sex kamery Chaturbate
BongaCams logo
Live chat:
Chaturbate
Detail programu:
ZDE
Centrum informací:
ZDE
Rok založení:
2011
Počet webkamer online:
10 000+
Hlavní kategorie:
ženy, páry, muži, trans
Modelčin podíl:
50 - 60%
Měna:
1 Token = 2+ Kč (dle kurzu)
Ceny:
Ceny lze libovolně nastavovat jak si určíte
Freechat:
plně explicitní
Dýška:
Ano
Interaktivní hračky:
Ano
Mobilní aplikace:
Beta verze
Ochrana před reklamacemi:
Ne
Ochrana před kradeží obsahu (DMCA):
Ano
Výplata:
2 x měsíčně / min. 50 USD
Výběr peněz:
Paxum
ePayService
CosmoPayment
Bitcoin
bankovní převod

Práce na live chatu Chaturbate

Chatubrbate je největší live chat na světě. Každý měsíc získá téměř půl miliardy návštěv. Konkurence mezi modelkami je zde obrovská - ve stejný okamžik přes 10 000 vystupujících online se svými webkamerami živě. Chat je velmi populární u vystupujících z Latinské Ameriky, Severní Ameriky i u modelek z bývalého postkomunistického bloku.

Chaturbate má hodně volná pravidla pro vysílání, což ještě víc zostřuje konkurenci. Hodně modelek ve svých show ukazuje až moc za minimální ceny s cílem přilákat co nejvíce zákazníků do své místnosti. Jestli se vám podaří prorazit v tomto obrovsky konkurenčním prostředí, nejspíš si vyděláte dost pro zbytek života. Pokoje nejoblíbenějších modelek totiž sleduje klidně i přes 10 000 návštěvníků současně.

Na Chaturbate mohou pracovat ženy, muži, páry, transsexuálové i skupiny max. 5 osob současně. Registrovat se mohou jen osoby starší 18 let. Registrace je jednoduchá a sestává se z několika kroků online. K ověření je třeba fotky občanky a registrované osoby zároveň. Od schválení registrace běží 7 denní promo období, kdy je vám jako novému vystupujícímu věnováno na live chatu více prostoru s cílem získat co nejvíce pravidelných diváků. Je rozumné se o tuto možnost nepřipravit předčasnou registrací a registrovat se opravdu až budete připraveni na vysílání.

Úspěšnost místnosti je počítána podle interního Camscore. Hlavní roli ve výpočtu hrají: 

  • Kvalita vysílání
  • Čas, který trávíte online
  • Aktuální počet členů v místnosti
  • Počet předplatitelů (má velký vliv umístění na předních pozicích)
  • Aktuální výše výdělku

Na Chaturbate si však můžete cestu k předním pozicím zkrátit. Nadějným aktivním vystupujícím je po určité době strávené na Chaturbate v administraci nabídnuta možnost předplatit si přední pozici na hlavní stránce. Minimální cena je 50 tokenů za hodinu a na promo pozici se váš účet bude střídat s dalšími až 9 účty. Podrobnosti o této možnosti propagace jsou zde. Bude-li ve vašem účtu k dispozici, neváhejte ji využít, určitě se to vyplatí!

Chat nabízí obvyklé možnosti výdělku: dýška na free chatu, privátní chaty za vaši cenu, kontrola erotických hraček, prodej fotek i videí a odkazů na Whatsapp a sociální sítě. Každý návštěvník, kterého okouzlíte si může zakoupit měsíční členství ve vašem Fan Clubu. Získá tak přístup k videím, fotkám a možnosti soukromé komunikace v chatu. Svému fanklubu věnujte extra pozornost a hýčkejte si ho - je to totiž skvělá možnost dodatečného pasivního příjmu.

Pro své modelky provozovatel chatu organizuje mnoho bonusových soutěží. Každou hodinu soutěž o nejlepší místnost, ve které jsou rozdány peněžní ceny v hodnotě 11 tis. USD každý měsíc, nebo různé další tematické soutěže o věcné ceny např. o 5x herní konzole Nintendo atp.

Vystupování na Chaturbate je pro modelky příjemné a nekomplikované. Vše je tam, kde to očekáváte a bez zbytečných složitostí. Administrace je opravdu jednoduchá a intuitivní. Bez komplikovaných textů, vše je popsáno jednoduchou angličtinou. Nejen proto je live chat Chaturbate dobrou volbou pro začínající a mírně zkušené modelky. Je to zavedený a spolehlivý chat kde rychle získáte zkušenosti a seznámíte se s tím, jak byznys kolem live sex kamer funguje. Jedinou překážkou jak si zde vydělat ještě víc je konkurence vyostřená na maximum.