Blokace českých uživatelů

Geoblokace slouží k zajištění anonymity modelek v zemi svého původu. Funguje na principu identifikace IP adresy uživatele a jeho lokace, ze které se k internetu připojuje. Všem návštěvníkům z Česka tak zůstane vaše místnost zablokována, jako by neexistovala.

Geoblokace - jak zablokovat přístup na svůj chat

Geoblokace

Geoblokace je jednou ze základních funkcí každého serveru poskytujícího služby živého erotického chatu online. Bez takové možnosti by se nejspíš velká většina vystupujících modelek k práci cam girl nikdy neodhodlala. A vědí to samozřejmě i provozovatelé, pro které je ochrana svých modelek jednou z priorit.

Ve výchozím nastavení profilu bude vaše show přístupná z každé země, tedy včetně České republiky. Jestli jste připravena vystupovat i pro české diváky, není potřeba nic měnit. Jestli však o publicitu v rodné zemi nestojíte a chcete zůstat v utajení, musíte v administraci českou návštěvnost zablokovat.

Geoblokaci lze nastavit po přihlášení do svého účtu modelky. Obvykle jde blokovat víc než jeden stát a je to otázka několika kliknutí. Zde je návod jak se blokace návštěvníků nastavuje v administraci BongaCams.

Jak divákům z Česka zakázat přístup do své místnosti

  1. Přihlaste se do svého účtu vystupujícího
  2. V menu vyberte položku "Account" (Účet) a v ní Geoblokaci
  3. Vyberte Českou republiku a volbu potvrďte
  4. Hotovo, odteď vaše show nebude přístupná uživatelům s českou IP adresou