Camscore - index úspěchu

Camscore slouží k internímu hodnocení modelek a jejich porovnávaní s ostatními. Je to objektivní vyjádření úsilí a snahy každého vystupujícího na live chatu kde působí. Aktivitou na chatu camscore narůstá, neaktivitou naopak klesá.

Index úspěchu na live chatu

Proč existuje camscore?

Camscore nebo obdobné vnitřní hodnocení modelek používá většina chatů a určuje podle něj úspěšnost svých vystupujících. Čím větší skóre, tím výše se na webu místnost zobrazuje a tím větší počet návštěvníků místnost navštíví. Camscore je vlastně číselné vyjádření vaší schopnosti na chatu vydělávat peníze ve srovnání s ostatními modelkami. Je to aktuální hodnocení vašeho úsilí na webu a říká, jak cenná je vaše značka, vaše jméno. Je dobré proto taky o camscore něco vědět, např. jak se počítá a jak ho zvyšovat.

Dlouhý seznam modelek na každém chatu je nutné je nějakým způsobem prezentovat návštěvníkům. Cílem camscore je odměnit ty nejlepší, nejaktivnější modelky tou nejlepší pozicí na webu. Systém třídění modelek automaticky vybírá ty, kdo vydělávají nejvíce, a umisťuje je na horní příčky seznamu a obráceně - ty nejméně úspěšné nakonec. Způsob, který vyhovuje modelkám, provozovateli live chatu i samotným divákům.

Systém automatického řazení podle camscore je mnohem spravedlivější, než například řazení modelek náhodně nebo podle abecedy. Nikdo tak nezíská nefér výhodu, jelikož nejlepší pozice na stránce budou patřit těm, kdo pracují s největším úsilím a nasazením.

Výpočet

Skóre je vypočítáno na základě mnoha faktorů, přičemž nejdůležitější jsou dosažené výdělky modelky a doba strávená online. Čím více času strávíte prací online a čím více peněz si vyděláte, tím lepší bude vaše Camscore. Dalším faktorem podstatně ovlivňující výpočet camscore je dobré internetové připojení. Modelky se špatným internetovým připojením nikdy nebudou na horních příčkách seznamu, nehledě na to, kolik si vydělaly tokenů, či kolik času strávily online.

Faktory ovlivňující výpočet camscore

  • aktivita - celkový čas strávený online před webkamerou
  • schopnost vydělat peníze (konverze neplatících diváků v platící)
  • kvalita vysílání (rychlé internetové připojení, rozlišní kamery, osvětlení)
  • velikost vašeho fanklubu (foloweři, předplatitelé...)
  • aktuální počet diváků ve vaší místnosti
  • schopnost udržet diváky v místnosti (průměrný čas, který u vás divák stráví)

Váha jednotlivých faktorů na různých live chatech může být různá, ale obecně jsou to důležité faktory při výpočtu camscore i při měření úspěchu při práci cam girl.

Výchozí camscore nové cam girl

Nové modelky obdrží camscore, které je přibližně ve stejné výši jako jako průměr počítaný ze skóre všech modelek na live chatu. Na počáteční skóre má vliv i kvalita vašeho internetového připojení. Cam girls mohou své camscore zlepšit vyděláním více tokenů a snížit ho tím, že nebudou aktivní. Skóre se může rychle změnit oběma směry, v závislosti na tom, jak si modelka na webu live chatu vede.

Jak často se skóre aktualizuje?

Aby camscore plnilo svůj účel, musí umět pružně reagovat na změny u dané modelky i u ostatních. Je proto aktualizováno poměrně často. Každý web camscore aktualizuje jinak, ale vždy je to v řádech minut, maximálně hodin. Nejde tedy o hodnotu, která by se měnila např. jednou za měsíc nebo za rok. Cílem je modelky motivovat v soutěživosti a divákům vždy nabízet to nejlepší. 

Jak camscore zvýšit?

Tipy pro zvýšení skóre jsou následující:

Vydělejte si co nejvíce

Nejspolehlivějším způsobem, jak zvýšit své camscore, je vydělat si více tokenů (prostřednictvím dýšek, soukromých, skupinových, plně soukromých a voyeur chatů, dárků, atd.).

Nicméně na počátku účinkování na chatu mraky peněz nevydělává logicky nikdo a bude pro vás důležitější druhý tip ke zvýšení camscore resp. dosažení úspěchu.

Buďte co nejvíc online

Buďte před webkamerou co nejčastěji, co nejdéle a v pravidelnou dobu. Krom pozitivního dopadu na vaše camscore se rychleji v novém prostředí zorientujete, otrkáte a získáte zkušenosti. Taky rychleji natrefíte na diváky, které zaujmete, oblíbí si vás a budou se za vámi neustále vracet. Takoví loajální návštěvníci jsou klíčem k úspěchu pro každou modelku.

Pokud budete online každý den, získáte do camscore body navíc. Pokud nebudete online v řadě několik dní, vaše skóre začne postupně klesat. Také pamatujte na to, že vaše show se objeví na live chatu jen když budete online. Na horní příčky webu se můžete dostat i jednoduše díky tomu, když se budete připojovat v dobu, kdy je většina ostatních modelek offline.

Rychlé připojení do internetu

Ujistěte se, že je vaše internetové připojení spolehlivé a dostatečně rychlé k tomu, aby zvládlo odesílat váš stream z webkamery. Jak bylo již výše zmíněno, modelky se slabým připojením nikdy nebudou na horních příčkách seznamu, bez ohledu na to, kolik tokenů si vydělají nebo kolik času stráví online.

Zlepšujte svou show

Zapracujte na svém vzhledu, prostředí, ze kterého vysíláte, na kvalitě obrazu (např. osvětlení) i na své show. Všechno jsou to faktory, které pomohou zaujmout a udržet diváky, získat vám followery a v konečném důsledku i zvýšit příjmy. Současně vám zvýší i camscore, což zaručí lepší místo na webu a tím pádem i větší návštěvnost a opět i zisky.