Nejčastější dotazy k práci modelky na live chatu

Zde najdete zodpovězené vaše nejobvyklejší dotazy ohledně práce cam girl před webkamerou.

Práce camgirl

FAQs

Kdo bude můj zaměstnavatel a opravdu vše může fungovat jen tak přes internet?

Na každém serveru během registrace jako vystupují uzavíráte s provozovatelem smlouvu, která má stejnou váhu jako papírová smlouva. Proto při registraci potřebujete zadávat své skutečné jméno a poskytnou kopii své občanky. Nemusíte se obávat, že by vám peníze nebyly vplaceny. Obchodní model kolem erotických livechatů je léty prověřený a důkazem vám mohou být i deseti tisíce lidí registrovaných jako vystupující a miliony dolarů, které jim chaty vyplácí každý den.

Provozovatele konkrétního live chatu obvykle najdete uvedeného dole v zápatí webu nebo v elektronické smlouvě.

Kdy je ten nejlepší čas být na chatu připojena online? Kdy chodí na chat nejvíc diváků?

Díky existenci různých časových pásem nebudete mít o diváky nikdy nouzi, live chaty navštěvují každý den miliony návštěvníků z celého světa. Obecně nejlukrativnější čas na chatování je doba, kdy je v USA a Evropě odpoledne, večer a noc tzn. orientačně od 15 do 9 hodin ráno našeho času.

Kolik času denně je vhodné vystupováním na livechatu trávit?

Čím víc času online, tím lépe a tím rychleji se i vypracujete nahoru. Na základě zkušeností ostatních modelek minimální doba, kterou je vhodné na chatu pravidelně trávit online jsou 3 hodiny. Nejúspěšnější modelky tráví online každý den i přes 8 hodin, pochopitelně nikoliv v kuse. Je dobré na svém profilu používat a dodržovat rozvrh (schedule) kdy budete online.

První týdny je dobré trávit online co nejvíc, rychleji se v novém prostředí otrkáte a podstatně navýšíte své camscore.

Mohu na livechatu pracovat i jako muž?

Ano, na live chatech úspěšně pracují i muži, i když největší poptávka je po ženách a párech ukazujících živý sex. Takže pro muže je finančně výhodnější pracovat v páru s partnerkou. Ale ani to nemusí být pravidlem.

Jak dlouho trvá placená soukromá show?

Průměrná délka privátní show je 10 - 20 minut. Je to však velmi individuální, hlavně pravidelní návštěvníci, kteří si vás oblíbí, v placené show vydrží třeba i několik hodin.

Jakou nastavit cenu za show?

Průměrná cena za show je $2 - $3 za minutu. Cenu jako začínající modelka nastavte nižší a postupně s narůstajícím počtem pravidelných diváků ji zkoušejte po $0.5 navyšovat. Svou cenu také automaticky navýšíte používáním interaktivní hračky a obousměrného zvuku nebo kamery.

Existují však chaty (např. BongaCams), kde cena za vystoupení je pevně daná a není třeba ji nastavovat.

Jak moc dobře musím umět anglicky?

Angličtina je na chatu hlavní komunikační jazyk téměř na všech webech. Někde si vystačíte jen s jejími základy (BongaCams), jinde je vhodné umět anglicky na pokročilejší úrovni (LiveJasmin). Komunikace na livechatu není povětšinou nijak složitá a běžně používané fráze brzy pochytíte. Pro případ, kdy s komunikací budete potřebovat pomoc, je dobré mít v pohotovosti otevřené okno s Google překladačem.