Práce jako zábava.

Začněte s plněním všech svých tajných přání! Zažijte konečně jaké to je vydělávat víc, než stačíte utrácet.

Udělejte první krok »

Další zkušenosti s livechatem

Rozhovor s Monikou

Na livechatu vystupuji přes 3 roky

Modelka monika na live chatu

Informace ze zákulisí, zajímavé postřehy i skutečné výdělky z erotického chatu. O to vše se v rozhovoru podělila Monika, která se jako camgirl živí již přes 3 roky. Jak začínala a proč se nechystá práci změnit?

Mončo, kdy tě napadlo živit se erotickým chatem?

To už je určitě víc než tři roky. Práce v erotice mě lákala kvůli penězům, ale rovnou jsem zavrhla něco drsnějšího. Nejdříve jsem začala pracovat na tantra masážích. To mě hodně rychle přestalo bavit. Cítila jsem se unavená, muži byli dotěrní a navíc jsem si v té době našla i partnera, se kterým jsem do dnes. Na doporučení jiné kamarádky jsem se registrovala na livechat.

Dostavil se okamžitě úspěch?

Tak to ani náhodou, ale vybrala jsem si špatný chat, kam moc lidí nechodilo. Až pak jsem šla na Bongacams a tam se vše začalo slušně točit. Určitě doporučuju vydržet. Teď po letech mám pravidelné diváky a fanoušky, kteří se vrací. Já znám je a oni zase mě.

Co tě na živém chatu baví a naopak štve?

Paradoxně je to jedna a tatéž věc. Někdy si říkám, jak je super dostávat peníze za to, že si udělám před webkamerou dobře. Samoutnou mě vzrušuje představa, jak si mě někdo na druhé straně planety prohlíží. Některé dny jsou naopak otravné. Když jdu z jedné show do druhé, vzrušení musím předstírat. Takových patnáct skutečných orgasmů denně bych  nezvládla. Nejsem lvice.

Kolik si chatováním vyděláš a kolik mu musíš věnovat času?

Pokud bych to měla nějak zprůměrovat, vydělám si měsíčně kolem 80 tisíc korun. Můj rekord je 215 tisíc, ale to byla spíš výjimka. Livechatuju každý den mimo neděle, v průměru tak kolem 4 až 5 hodin denně. Není to málo, ale pořád lepší než chodit do obyčejné práce od devíti do pěti za průměrný plat.

Jak moc dobře musíš umět cizí jazyky?

Z toho jsem měla velký strach. Když jsem na chatu začínala, uměla jsem základy angličtiny ze střední. Specifická slovíčka jsem pochytila běham pár týdnů a to mi k show stačilo. Po třech letech už teď dokážu v angličtině vést s klientem složitější konverzaci téměř na jakékoliv téma. Má angličtina se výrazně zlepšila a to jen díky každodenímu chatování. Mám to za super bonus k této práci.

Chystáš se někdy přestat?

Nad tím jsem opravdu nepřemýšlela. Chat mi vydělává a já si nemůžu stěžovat. Navíc by mi přišlo fakt líto, abych vybudovaný profil zahodila. Stálo mě to hodně práce, abych byla tam, kde jsem. 

Mockrát děkujeme za zajímavé informace a ať se daří. Je něco, co bys vzkázala ženám, které o livechatu přemýšlí?

Jasně, není zač. Jinak asi ani ne, každá si to musí v hlavě rozmyslet sama. Snad jen to, ať se zbytečně nebojí.

Zpověď livechat modelky

Práce z domu jako modelka na chatu Bongacams

Ať už o práci coby camgirl uvažujete či nikoliv, možná vás zajímá, jaké vlastně je být livechat modelkou. Přinášíme vám zpověď camgirl, která vystupuje pod jménem BlackAngel (jméno záměrně změněno), abyste si mohli vytvořit obrázek, jak její život vypadá. A jak by možná mohl vypadat ten váš. 

Útěk od každodennosti

Dívka vystupující pod jménem Black Angel začala po střední škole pracovat jako servírka v jednom pražském baru. Bydlela s přítelem, ale po několikaletém vztahu se rozešli. V práci navíc nastaly problémy se šéfem, které dosáhly takových rozměrů, že z práce odešla. Na internetu pak náhodou narazila na článek o úspěšné camgirl, který ji nadchnul. „Řekla jsem si: jsi single, práce servírky tě stejně nikdy nebavila, proč to nezkusit?“ říká Black Angel. A tak se zaregistrovala a odstartovala kolotoč nových událostí. 

Strach v počátcích

„První den jsem se hrozně bála,“ vzpomíná Black Angel, „jenže klienti mě překvapili. Byli milý, zajímali se o mě, někteří dokonce platili jen za to, aby si se mnou mohli popovídat o věcech, které všem připadají nudné a všední.“ Tvrdí, že drtivá většina klientů jsou normální lidé, kterým je jen trochu smutno. A ona jim svou prací pomáhá. „Většinu času mám pocit, že si prostě povídám s přáteli přes Skype,“ říká. 

Změna k lepšímu

Po pěti letech práce modelky na livechatu si Black Angel uvědomuje, že kariéra v této oblasti naprosto změnila její život. „Stala jsem se sebevědomější, nezávislejší, ale hlavně jsem začala mít svou práci opravdu ráda,“ říká. Podle ní však tato práce přináší mnohem více výhod: „Daleko lépe jsem poznala svou sexualitu, které jsem dříve nevěnovala potřebnou pozornost. Naučila jsem se říkat ne a nedělám věci, které se mi nelíbí. A také jsem přestala soudit lidi. Myslím, že každý má právo žít svůj život tak, jak uzná za vhodné.“ I ona sama se setkala s předsudky i opovržením, díky tomu však poznala, kteří přátelé jsou opravdoví. 

Další rozhovor

Další příběh české camgirl, která působí na sexchatu Bongacams najdete zde.

publish