Práce jako zábava.

Začněte s plněním všech svých tajných přání! Zažijte konečně jaké to je vydělávat víc, než stačíte utrácet.

Udělejte první krok »

Užitečné weby

Odkazy na stránky, které je dobré znát

Bongacams
Hlavní stránka, na které se vše odehrává a na které Vás diváci najdou. Přistupujete-li na web z ČR, české modelky nenajdete, protože naprostá většina si zde přála zůstat v anonymitě. Před registrací na webu hledejte inspiraci pro svou show - jak se před kamerou chovat, jak se obléknout, vybavit pokoj...
Bongacams Wiki
Encyklopedie znalostí pro začínající camgirl. Obsahuje klíčové informace znamenající rozdíl mezi úspěšnou a neúspěšnou modelkou. Zahrnuje návody, rady i konkrétní příklady a doporučení. Doporučujeme pročíst ještě před registrací.
Payoneer
Tato virtuální peněženka je preferovaným zbůsobem vyplácení peněz z Bongacams. K vytvořenému účtu získáte kreditku MasterCard, kterou bez problému zaplatíte online i offline. Peníze si také ze svého Payoneer účtu můžete nechat převádět až na 3 své bankovní účty. Svůj Payoneer účet si vytvořte ještě před registrací na Bongacams.
VibraToy
VibraToy je doporučená interaktivní erotická hračka, kterou si můžete pořídit a používat během své show. Diváci pak mohou myší ovládat intezitu vibrací a rotace. Vám za používání používání VibrToy během své show připadne extra příplatek $1 za minutu!
Fiverr
Tržiště drobných sužeb. Web můžete využívat mimo jiné k překládání, kreativnímu psaní, korektůrám rodilým mluvčím, úpravám a retuším profilových fotografií, stříhání videí... Job se zde nazýva Gig a základní cena je $5.

publish