Práce jako zábava.

Začněte s plněním všech svých tajných přání! Zažijte konečně jaké to je vydělávat víc, než stačíte utrácet.

Udělejte první krok »

Objevte livechat

Livechat, videochat, sexchat

Je to skutečně jen erotická hra?

Erotický livechat funguje na velmi jednoduchém a ověřeném principu. Nejedná se o žádnou novinku posledních dní, nicméně jeho popularita každým rokem roste. Vysvětlení je jednoduché. Pro ženy se jedná o velmi zajímavou formu výdělku a pro muže přináší extrémně dostupnou zábavu.

Livechat je živý chat s přenosem videa a zvuku. V základu se příliš neliší od většiny komunikačních aplikací, které používáme pro běžný chat. Hlavním rozdílem je obsah. Jakmile zapnete webkameru, stává se vaším úkolem vzrušovat diváky z řad mužů, kteří touží vidět sexy dívku. Tancujte, flirtujte a lákejte muže k soukromé show. Je pouze na vás, jak moc se vám podaří zaujmout vaše diváky a kolik z nich přesvědčíte k tomu, aby zaplatili za možnost vidět vás soukromě.

V soukromé show se z livechatu stává místo, kde vás sleduje obvykle pouze jeden divák. Ten si veškerý čas s vámi platí. Vše je stále pouze na vás a vy rozhodujete o tom, co budete mít na sobě a co vše na webkameru ukážete. Mezi standardní přání diváků livechatu patří striptýz, detailní záběry prsou a zadečku, hrátky s erotickými pomůckami a „sex“ přes webku. Ke skutečnému setkání pochopitelně nedochází, vše probíhá pouze přes internet. Na Bongacams můžete vystupovat ale i kompletně oblečená.

O livechatu jsem tři roky zpátky věděla málo. Rychle jsem se zorientovala, pochopit základy je vážně otázkou chvilky. Všechny důležité informace jsou navíc na JasminWiki.

Camgirl Monča

Platí zde jednoduchý vzorec. Čím lépe se vám daří plnit erotické fantazie diváka, tím déle vás sleduje. Pro vás to znamená vyšší odměnu a pozitivní hodnocení, díky kterému si můžete získat další zájemce o soukromou show. Livechat je erotickou hrou pro muže. Tedy především pro muže, sledovat vás může pochopitelně i žena či pár. Cílem této hry je uspokojení, pobavení a odreagování. Erotický livechat je často neprávem přirovnáván k prostituci či pornografii. Věřte, že k tomu má velmi daleko. Modelka před webkamerou je svým vlastním pánem a sama rozhoduje o tom, kdy chce pracovat a kde jsou její hranice. Nemluvě o tom, že někteří diváci časem platí už jen za to, že si mohou s dívkou v soukromé show například pouze povídat. Právě to je vedle vysokého výdělku hlavní výhodou a důvod, proč je livechat nejvyhledávanější a zároveň bezpečná práce v erotice pro ženy.

Přemýšlíte o livechatu?

Modelka pracuje na live chatu

Rozhodnout se pro livechat nemusí být vždy jednoduché. Mezi hlavní překážky patří reakce partnera a rodiny, stydlivost, obavy z diváků erotického chatu a strach z neznámého. Za většinou z těchto překážek stojí pouze nedostatek informací, a proto jste na těchto stránkách. Shrnutí všech podstatných informací včetně kladů a záporů livechatu vám pomůže rozhodnout se správně.

Uvažovat o livechatu začíná většina žen po špatných zkušenostech s nabídkami práce na doma a dalšími lživými inzeráty, které slibují statisíce bez práce. Často snadno a rychle. Erotický chat je cestou k vysokým výdělkům, ale rozhodně ne bez obětování vlastního času a energie. Pokud jste na toto připravena, máte velký náskok a předpoklady udělat si z livechatu práci, která vám vydělá opravdu krásné peníze.

Šla jsem do livechatu s nulovým očekáváním. Nevěřila jsem, že se tím dokážu živit na plný úvazek. A pamatuju si, když mi na účet vůbec poprvé dorazily peníze. Až pak jsem uvěřila.

Camgirl Monča

Výdělky z livechatu jsou řádově mnohem vyšší než při natáčení pro erotické produkce. Ty v dnešní době nárazově nabízí ženám pouze několik tisíc za focení a natáčení, honoráře za různé castingy jsou pak do 5 000 Kč. Asi není těžké shodnout se na tom, že osobní oběť za takovou částku rozhodně nestojí. Při troše píle a odhodlání vás několikatisícové příjmy na livechatu čekají každý den.

Jestli stále přemýšlíte nad tím, zda-li do livechatu tzv. jít, odpovězte si na důležitou otázku. Potřebujete si vydělat pouze jednorázově menší částku, nebo hledáte opravdu dlouhodobý příjem s možností dalšího růstu? V prvním případě pro vás erotický chat rozhodně není. Vydělat si jednorázově několik tisíc můžete na kdejaké brigádě v obchodním centru. Vysílat živě přes webkameru třikrát a pak to zabalit? To je hloupost a ztráta času. Nestihnete získat zkušenosti a poznat přání diváků. Začátky až na výjimky vyžadují přípravu. Na erotickém chatu si musíte vybudovat obecenstvo a získat pravidelné fanoušky. To během pár hodin seznamování s tím, jak to při přenosech a soukromých show chodí, opravdu nedáte.

Nikdy bych nešla do natáčení porna. Dostat dvojku za scénu je fakt tragédie a výsměch.

Camgirl Monča

Jste-li však rozhodnuta najít si dlouhodobý příjem z domova a něco se naučit, je pro vás livechat perfektní volbou. Zkušenosti dělají získávání pravidelných diváků a tím pádem zvyšování příjmů snadnější. Čím déle se budete livechatu věnovat, tím více si vyděláte. Funguje to tak prakticky v každém zaměstání a v tomto případě je to stejné. Vysílat pravidelně a věnovat se livechatu delší dobu se vám vyplatí. To však neznamená, že nemůžete začít vydělávat na livechatu ihned. Stačí se rozhodnout a jít do toho! Ty nejlepší camgirls mají obrovskou popularitu a výdělky, které by jim mohl závidět nejeden manažer s vysokou školou.

Jsem na to ta pravá?

Pochybovat o sobě je přirozená lidská vlastnost, a proto i vy možná přemýšlíte nad tím, zda-li jste pro livechat ta pravá. Udělejte si kratičký test, který vám otevře oči. Obsahuje 3 nejpodstatnější otázky. Zjistíte, jak moc se na práci modelky před webkamerou hodíte.

1) Zaujme váš vzhled na livechatu?

Erotický chat není módní přehlídkou poslední kolekce značky Victoria's Secret. Nemusíte mít míry modelky a už vůbec nemusíte být modrooká blondýnka po plastických operacích. Muži na livechatu mají pestrý vkus. Vydělávat si chatem mohou brunety, blondýnky, prsatky, drobné i obézní dívky, asijské a romské dívky. Doopravdy nemusíte zapadat do mediálního obrazu krásy lidského těla. Brzdou nejsou ani velké bradavky, výrazné stydké pysky, nadváha, vysoký věk a další zdroje mindráků. V ohromném množství diváků livechatu se vždy najde muž, pro kterého budete vzrušující.

Rozhodně nejsem dokonalá a míry 90-60-90 nemám. Trápilo mě to, než jsem na erotickém chatu začala. Teď už vím, že je to zbytečné.

Camgirl Monča

Naopak pro livechat se nehodí ženy, které o sebe absolutně nepečují. Váš vzhled musí zaujmout, neodmítejte sexy oblečení a výraznější líčení. Vysílání je pro vás takovým virtuálním rande, na které se musíte připravit. Ve svém vlastním zájmu musíte umět muže zaujmout a být pro ně atraktivní. Hezké spodní prádlo, upravené vlasy a hezký make-up jsou základem.

2) Dokážete se před webkamerou chovat dostatečně sexy?

Práce Camgirl před webkamerou

Hodně začínajících žen si nedokáže představit, že před webkamerou všelijak tančí a svléká se. Vše je pouze o zkušenostech a schopnosti uvolnit se, která se dostaví s prvími pozitivními ohlasy mužů. Před webkamerou se můžete chovat zcela přirozeně. Některé modelky při živém chatu sedí a usmívají se, jiné tancují na oblíbené písničky či se hladí ve spodním prádle. Každému muži je sympatický jiný projev. Pro každého je sexy něco jiného.

Když budete na webkameře špatně vidět, budete odbíhat, hrát si s mobilem a nebudete divákům věnovat dostatečnou pozornost, sexy to rozhodně nebude. Stejně tak se vyvarujte tomu, abyste při livechatu dělala jiné povinnosti. Stále je to práce, třebaže často zábavná.

3) Umíte chlapa dostatečně vzrušit?

Na druhé straně livechatu nesedí Superman, naopak je to úplně běžný muž s běžnými sexuálními fantaziemi a touhami. Navíc na erotický chat přišel s cílem bavit se. Každá žena má v sobě od přírody schopnost muže vzrušit. Což znamená, že vaše obavy jsou zbytečné. Nebojte se použít vaše zbraně, usmívejte se a v soukromé show plňte přání toho, kdo vás za peníze sleduje. 

Se vzrušením chlapa by mohl být problém, pokud ho budete na chatu ignorovat. Před webkamerou se mu věnujte a nedělejte věci, kterou obecně nejsou sexy. Asi se budete divit, ale některé dívky na erotickém chatu vystupují například nemocné a diví se, že pravidelné smrkání a kašlání jim odhání diváky.

Výsledek testu

Chápete všechny výše uvedené důvody a odpovědi? Neprotestujete proti některému z tvrzení? V tom případě jste na livechat ta pravá! Nerozhoduje přirozený vzhled, věk ani chování. Když budete dodržovat několik základních pravidel a doporučení, nemůžete šlápnout vedle. Důležité je pochopit, kdo je divákem livechatu a co u modelky před kamerou hledá. Vše je následně pouze o tom, jak moc se chcete snažit. 

Nechcete si vydělávat velké peníze a být pro muže na chatu atraktivní? V tom případě pro vás bude vhodnější jiné zaměstnání, dost možná zcela mimo erotický obor. Rozhodně není vhodné se přemáhat. Výsledkem by byl pouze váš stres a nepohodlí, kvůli kterému by se vám tak jako tak nepodařilo na chatu působit přirozeně.

Kdo je a není camgirl?

Žena, která plní sexuální fantazie

Modelka před webkamerou

Kolem žen, které vystupují na livechatu, koluje v České republice řada mýtů a polopravd. Kde je skutečnost? Camgirl (někdy je také používáno označení chat model) je žena, které vydělává peníze tím, že vystupuje přes internet na erotickém chatu. Tento chat je rozdělen na veřejnou část zdarma (free chat), kde si s muži většinou pouze povídá, a soukromou show pro jednoho diváka, která je placená (privátní chat). To, co se děje v soukromé show, je již pouze mezi divákem a camgirl. Livechat je erotická hra a zábava pro dospělé. Camgirl baví muže na živém chatu.

Veškerá komunikace probíhá přes internet a žena je při vysílání většinou u sebe doma. I přesto si někteří lidé myslí, že camgirl tím pádem automaticky nabízí skutečný sex za peníze. Tak to není a nejlépe to dokládá následující seznam důležitých bodů.

Kdo není camgirl?

 • prostitutka a žena nabízející reálný sex za peníze
 • zoufalá dívka toužící po seznámení
 • sexuální otrokyně
 • neúspěšná modelka
 • pornohvězda
 • žena s psychickými problémy

Camgirls zpravidla nedělají žádnou jinou práci v erotice, protože jim výdělek z livechatu bohatě stačí. Nemají tak potřebu nabízet skutečný sex či společnost. Camgirl se může stát studentka, máma od rodiny či žena, která touží po změně zaměstnání.

Nejvíc se sama cítím jako bavička pro dospělé. Dělám zábavu, flirtuju a tancuju na oblíbené songy. S prostitucí to fakt nemá nic společnýho.

Camgirl Monča

Kdo je camgirl?

 • virtuální přítelkyně pro muže
 • online svůdnice
 • tanečnice
 • svobodná bytost
 • žena libovolného věku

Žena na erotickém chatu musí umět zaujmout diváky. Patří k tomu přirozenost, úsměv a zajímavý vzhled. Před webkamerou tancuje, svádí a láká na soukromou show. V některých případech se stává virtuální přítelkyní a ženou. Podmínkou je minimální věk 18 let.

Při práci camgirl máte absolutní svobodu. To vy rozhodujete o tom, jak a kdy budete vysílat. Nemáte nad sebou šéfa, který by vám přikazoval, co máte dělat. Vždy máte přehled o tom, kolik si vyděláte. Livechat nabízí bezpečnost, které jiné práce v erotice postrádají.

Kdo a proč je divákem livechatu?

Bylo by bláhové myslet si, že lechtivou zábavu vyhledávají na internetu pouze erotomani a sexuálně nevybouření jedinci. Naopak pornografie a erotické chaty patří k běžné zábavě dospělých, a to i těch, kteří žijí ve spokojeném vztahu s dostatkem sexu. V dnešní době plné stresu hledáme rychlé uvolnění a relaxaci.

Běžným divákem livechatu je muž středního věku, který se chce pobavit a uvědomuje si, že taková zábava něco stojí. Není to zvrhlík, což ostatně potvrzují i zpovědi mužů, kteří patří k pravidelným divákům. Co je na erotickém chatu tak vzrušuje a proč na něj chodí?

Livechat jsem objevil prakticky náhodou před pár lety, proklikl jsem se na něj přes nějakou reklamu. Dostalo mě, kolik krásných žen mám najednou před sebou. S otevřenou hubou a poklopcem jsem hodiny sledoval, co dělají. Na živém přenosu je skvělý, že člověk nikdy neví, co ho čeká. Ukáže kozičky? Začne tancovat? Nejdříve jsem měl chuť vše nějak posunout vpřed, ale to při živém přenosu pochopitelně nejde. Udržuje to vzrušení a to je právě to, co mě na livechatu baví. Lovit ty nejzajímavější okamžiky, přemlouvat a případně si nějaké dopřát soukromě. Pokud bych měl začínajícím holkám něco poradit, tak je to určitě to, ať si najdou něco, čím se budou lišit od ostatních. Může to být úplná blbost, ale na nás chlapy to funguje.

Kamil (36 let)

S přítelkyní máme vztah na dálku, takže sex po webce je u nás docela běžná věc. Vždy mě to baví a musím uznat, že to má i v porovnání s klasickým dováděním něco do sebe. Je tedy jasný, proč chodím také na livechat. Hromada kočiček včetně zralých ženských, které mi splní moje přání a aktuální chutě. A přítelkyně? Ta to nebere jako nevěru, je v tomhle absolutně úžasná. Ostatně přišlo by mi divné, kdyby žárlila na nějakou stovky kilometrů vzdálenou a zcela anonymní ženu. Pouze mě varuje, abych na chatu netrávil zbytečně moc času.

Petr (28 let)

Podlemě je typickým divákem týpek, který se doma prostě nudí. Bez ohledu na to, jestli má partnerku. Prostě si to chce hezky udělat a livechat ho rajcuje.

CAMGIRL Monča

Mám hodně specifickej vkus na ženy. Miluju vášnivé baculky, které se za sebe nestydí. Žena musí mít šmrnc, jiskru, musí se umět hýbat a sexualita z ní musí stříkat na všechny strany. To pak upřímně taky stříkám. Na livechat chodím, protože je jednoduché vyfiltrovat si právě takové kousky. V reálu jsou baculky často uťáplé a stydí se. Na živém chatu se umí odvázat a ukázat mi, co v nich je. Řadu z nich považuji za velmi zajímavé osobnosti a mají můj obdiv.

Michal (40 let)

Jak vidíte, mezi diváky livechatu patří běžní muži, kteří hledají vzrušení. To jim livechat může nabídnout na jeden klik. Ten stejný klik je pro vás výdělkem a důvodem, proč je erotické chatování pro ženy skvělou nabídkou.

Kolik si na livechatu vyděláte?

Práce webcam modelky

Livechat má celou řadu výhod, ale ve výsledku jsou vždy nejdůležitější čísla. Doopravdy vám zde nebudeme psát o tom, jak si během týdne vyděláte milion korun za pár hodin chatování. Reálné výdělky jsou však stále velmi zajímavé a v delším časovém období se mohou vyšplhat k částkám, o kterých si většina populace může nechat pouze zdát. 

Měsíční výdělek ovlivňuje celá řada faktorů. Mezi ty nejvýraznější patří pochopitelně čas, který livechatu věnujete. Pravidelnost vašeho účinkování a popularita vás samotné je velmi důležitá. Na livechatu jako je Bongacams.com si nastavíte minutovou sazbu, ze které následně získáváte 30 až 80 % podílu. Zbytek jde na provoz samotného livechatu a jeho marketing, díky kterému máte neustálý přísun nových diváků.

Za minutu soukromé show získá průměrná camgirl kolem 30 Kč. Během hodiny můžete mít hned několik privátních vystoupení, které mohou trvat od pár minutpo desítky minut. Záleží pouze na tom, jak si dokážete diváka získat.

Průměrný výdělek nové camgirl se pohybuje od 500 Kč do 1000 Kč za hodinu. Některé dny mohou být horší, jiné naopak výrazně lepší. Kolik si vyděláte za měsíc? To už je velmi jednoduchá rovnice, kterou si můžete sama spočítat. Už během prvního měsíce aktivního vysílání si dokážete vydělat víc než průměrný plat v České republice.

Trvalo pár měsíců, než jsem si vydělala přes 50 tisíc měsíčně. Čím déle jsem na chatu, tím více vydělávám. Člověka to motivuje.

CAMGIRL Monča

Pravidelných chatováním není problém dosáhnout na měsíční příjem více než 75 tisíc Kč. Nejpopulárnější erotický livechat Bongacams navíc vyplácí veškeré výdělky každých čtrnáct dní. Nemusíte tak na peníze čekat celý měsíc jako u standardního zaměstnání. Peníze vám dorazí na účet v měsíci rovnou dvakrát!

Jak výdělky na livechatu ještě zvýšit? Důležitá je atraktivita chatu a s ním spojená kvalita vysílání. Stejně tak zvýšíte zájem o váš profil tím, co vše divákům nabídnete. Nestandardní erotická show dokáže uloupit pozornost na dlouhé minuty. 

Kolik vydělávají legendární camgirls?

I mezi camgirls jsou celebrity a legendy, které mají tisíce fanoušků a pravidelných diváků. Díky vysokému zájmu o jejich privátní show si mohou nastavit vyšší cenu a vydělávat ještě víc. Jejich příjmy jsou opravdu pohádkové. Třebaže jste nyní na začátku cesty, máte také šanci vypracovat se mezi elitu.  

TOP 3 ženy na Bongacams.com si za dobu jejich účinkování vydělaly více než 30 milionů korun. Tzv. klub Million Dollar Babies je důkazem toho, že zaplatit z peněz vydělaných live chatem například dům není fikce, ale realita. Na počátku má každá žena stejné podmínky a předpoklady. Je na vás, jak příležitost využijete a jak moc velké cíle máte. Sledujte oblíbené camgirls a inspirujte se. 

Znám holky, které se přihlásí a hned jdou na soukromou show. Mají prostě fanoušky, kteří zaplatí i nejdražší sazbu.

Camgirl Monča

Všechny opravdu úspěšné ženy na chatu spojuje velký hlad po úspěchu a obětování nemalého množství času do vybudování vlastního profilu. Z chatování si udělaly práci na plný úvazek, sledují zpětnou vazbu diváků, neustále se snaží zlepšovat privátní show a kvalitu celého vysílání. Přemýšlí nad tím, co dalšího mohou mužům nabídnout. Vydělané peníze investují nejen do vlastní spotřeby, ale také do rekvizit a prostředí, které na webkameře ukazují.

Do určité míry se jedná o formu podnikání na volné noze. Nejlepší camgirls jsou bez nadsázky byznysmenky s vizí a strategií, jak díky livechatu vydělávat ohromné peníze. Každá z nich však byla v minulosti v pozici, ve které se nyní nacházíte vy. Chcete se přidat do klubu úspěšných? Do klubu Million Dollar Babies?

publish